dzieci immanue

Temat: nowa fryzura
Dot.: nowa fryzura   Ja mam podobna fryzure do Twojej i podobny problem.Też mam cienkie włosy i wysokie czoło :( Cały czas zastanawiam się nad zrobienie grzywki takiej na czoło.Czy bedzie ona dobra przy cienkich włosach?
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64313Temat: Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy
Dot.: Fryzura, a kształt twarzy - wątek zbiorczy   Witam. Ja również nie wiem jaki mam kształt twarzy, ale to na marginesie. Nie owijając w bawełnę napiszę od razu- chciałabym zmienić fryzurę, choć przez cienkie włosy i wysokie czoło nie wiem, co wybrać. Nie chcę mieć krótkich włosów- to jest pewne, krótkie włosy jakoś mnie szpecą. Poniżej zamieszczam taki mały "miks" z tym, co obecnie robię. Mogłybyście również doradzić mi, w której z zaprezentowanych jest mi najlepiej- tak też będzie łatwiej coś wybrać. :) http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0609/schowek1d66f.jpg...
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56420


Temat: Ładne fryzurki dla panny młodej
Dot.: Ładne fryzurki dla panny młodej   Hej. Mam problema, bo mam cienkie włosy i wysokie czoło, najdłuższe włosy sięgają mi do ramion i są z tyłu a krótkie przy twarzy. Tak w ogole to jest ich mało:( Jednak mi mimo wysokiego czoła nie chce miec grzywki bo mnie denerwuje, bo jest za rzadka więc wolę ją zaczesywać na boki DOradźcie jak ttu się uczesac, żeby ładnie wyglądać??Moze fale retro by mi pasowały?
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238191